Onze specialisten

Koninklijke Drukkerij Em. de Jong geeft u graag advies over uw grafische producties. Of het nu gaat over productkeuze, papierkeuze, nabewerking, colormanagement of logistiek, onze specialisten helpen u graag verder.

Bert Geefshuijsen

Commercieel directeur

+31 (0)6 224 106 39

bert-geefshuijsen@emdejong.nl

Martijn Kammeijer

Commercieel manager

+31 (0)6 461 053 21

martijn-kammeijer@emdejong.nl

Marc Stikvoort

Salesmanager

+31 (0)6 103 456 51

marc-stikvoort@emdejong.nl

Jeroen van der Borght

Account manager

+31 (0)6 229 213 52

jeroen-van-der-borght@emdejong.nl

Thijs van de Kerkhof

Sales Manager

+31 (0)6 120 585 99

thijs-van-de-kerkhof@emdejong.nl

Tommy Langeveld

Verkoop binnendienst

+31 (0)6 532 185 13

tommy-langeveld@emdejong.nl